Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Films & Movies
Videa , minifilmy, miniklipy a podobně v  hlavních  rolích  s  bobery z Bober  teamu

(Pokud by měl kdokoliv jakékoliv video ze života bober teamu nebo jiné zajímavé video tak určitě klikni sem a domluvime se spolu jak ho sem strčit.


Poslední slanění 2009
Popisec:Na posledním slanění bylo opravdu pro některé tvory této planety opravdu poslední. Naše instruktorka si vzala psa s sebou a ten měl co dělat aby nenaplnil její bundu svou tvorbou ne příliš chutnou. Nemusíte se bát, předem vám prozradím konec. Dopadl dobře.
Kamera:Davidek
Kecy:Davídek & Mikyky
Černolice 2008
Popisec:Výjezd do Černolic měl spostu věcé na svědomí. Například cestu velký převis za 6+ do kterého nahal Miky svého malého bratříčka Mc Janka ay mu to vytáhl,a paksi to mohl se sádrou přelézt. To ještě netušil, že to tajně natočil tajný reportér a nadruhé skále bylo hned o čem se bavit.
Kamera:Ondarar-OndraHořický trpajzlík 2008
Popisec:První Český pohár v lezení na obtížnost a v čele bober teamu vystupující Janek,který si vysloužil krásné místo. Jaké???To se musíte podívat sami.
Fotili:Janek & Sim.
Střih.:Shymixmikyfix

Hejnice 2007

Popisec:Závody z roku 2007.První Tendon závody toho roku.Tenkrát jsem to dal nějak dohromady a při nové obnově stránek jsem to po 5 hodinách vzkřísil a dodělal pár titulků.Docela to jde.
Fotili:Janek & Sim.
Režie,zvuk,střih apod.:Mikycocofix

Hejnice 2008

Leze:
DoctoDorka
Popisec:Kvalifikace její kategorie A.Prostě v klídku přelezeno. Slečna která změní budoucnost. Již brzy na vašich DvD a VHS
Kamera:asi Janek

Hejnice 2008
Leze:Maestro Janeck  (sponsors:OFF,Adrenaline Pit)
Popisec:Janek sice nezávodil za nějakou kategorii, protože přijel a Veni, Vidi, Vici (Přišel,Viděl,Zvítězil).Zkrátka byl moc dobrej na to aby měl nějakou kategorii a tak si aspoň zalezl
Kamera: DocDorka

Hejnice 2008
Leze: BObr Klárka
Popisec: První závody této závodnice ale hned ukázala pátým místem zač jsou toho "Piťáci" z hradu Adrenaline Pit. A na konci videa nám krásně zakřičela na kameru ;-)
Kamera: asi Simča


Let it roll 2008
Popisec: 15.2. vypukla v Braníku v hale Chirana akce Let it roll. Interpreti k vidění pod videem.Naši redaktoři se tam dostali a slavně i před podium Dj Aphrodite a natočili spoustu videí mezi němi i toto.
Kamera: MikycoconecPlakat z Let it roll-u
TOPlist